Zadzwoń do nas 22 671 06 14 info@naFieldorfa.pl

Poradnia gastroenterologiczna dzieci i dorosłych

NZOZ Centrum Medyczne na Fieldorfa

Poradnia gastroenterologiczna obejmuje opieką pacjentów z problemami w obrębie przewodu pokarmowego, czyli: przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelit, trzustki, wątroby i dróg żółciowych. Specjalizujemy się w diagnostyce, badaniach oraz kompleksowym leczeniu schorzeń zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
Rozpoznajemy schorzenia układu pokarmowego, które mogą ujawniać się łagodnymi lub uporczywy dolegliwościami, uniemożliwiającymi codzienne funkcjonowanie. Do podstawowych objawów chorób przewodu pokarmowego zaliczamy m.in.: ból brzucha, biegunkę, dysfagię (zaburzone połykanie), gazy, krwawienie z odbytu, krwiste lub fusowate wymioty, nudności i wymioty, odbijanie, powiększenie wątroby, zmieniony wygląd stolca, wodobrzusze, wzdęcia, zaparcia, zgaga itd. W leczeniu najważniejszą rolę odgrywa prawidłowo postawiona diagnoza, dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów z przewodem pokarmowym należy udać się na konsultację do specjalisty.
W przypadku dzieci diagnozujemy i leczymy choroby przewodu pokarmowego u dzieci, w tym m.in. biegunki, celiakia, kamica pęcherzyka żółciowego i przewodów żółciowych, zaparcia, niedrożność dróg żółciowych itd.